Proje Müşavirlik

Proje Müşavirlik

Proje Müşavirlik 

İnşaat sektöründe kullanım amacına ve hizmet alanına göre inşası yapılan yapılarda, taşıma gücü açısından farklı yapı sistemleri uygulanmaktadır. İnşası sağlanan ve yapılması planlanan yapılar ile ilgili en önemli aşama şüphesiz planlı, programlı, modern inşaat tekniklerinin uygulanabileceği, estetikliğin mimari dokunuşlarla yansıtıldığı, yapıya ait proje hazırlık aşamasıdır.

Yapılara ait mimari ve statik projeler hazırlanmadan önce gerekli fizibilite çalışmaları yapılarak, kullanım amacına uygun, ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte, modern yapım teknik ve yöntemlerin uygulandığı ve bilgisayar teknolojisinin getirdiği yeniliklerden olan yazılımlar kullanılarak projeler çizilir.

DİPU Kentsel Dönüşüm ve Müşavirlik firmamız, sektörde tercih edilen bilgi birikimi, tecrübesi, yenilikçi ve idealist bakış açısıyla, proje sahasındaki gelişmeleri yakından takip ederek gerçekçi, yaşanabilir, yaşam kalite standartları yüksek, konforlu ve sağlıklı mekânlar oluşturuyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler ve Kalite Standartlarının Uygulanması

DİPU Kentsel Dönüşüm ve Müşavirlik markası olarak, sunduğumuz tüm hizmetlerde dünya standartlarının uygulandığı, yasal mevzuatın esas alındığı ve mimari alanda esas alınan teknik kural ve yöntemlerle desteklendiği projeler hazırlanarak, profesyonel hizmet verilir. Proje müşavirlik alanında sunduğumuz hizmetler;

  • Statik Proje Hizmetleri
  • Güçlendirme Proje Hizmetleri
  • Mimari Proje Hizmetleri
  • Teknik Rapor-Bina Dayanıklılık Raporu Hazırlanması
  • Danışmanlık Hizmetleri

Müşavirlik hizmetleri kapsamında yatırımcı-müteahhit ve kontrol teşkilatı üçlüsünden oluşan mekanizmanın doğru ve sistematik işleyebilmesi için teknik danışmanlık desteğin alınmasının önemi büyüktür.

Özellikle proje müşavirlik hizmetleri sunulurken yatırımcı ve müteahhit ikilisine en büyük destekçi konumunda olan ve kontrol teşkilatı içerisinde olduğu değerlendirilen müşavirlik firmasından teknik danışmanlık hizmetlerinin alınması, gerekli bilgi ve tecrübenin bilimsel bilgiler ışığında uygulama sahasına yansıtılması maliyetleri düşürmek ve projenin modern yapım teknikleriyle donatılması açısından öneminin büyüklüğü tartışılmaz bir gerçektir. Bilimin teknikle beraber sunulduğu hizmetlerimizde, kalite standartları en üst seviyededir.

Proje Alanında Sunduğumuz Hizmetlerden Yararlanmanın Avantajları

  • Alanında uzman kadrosu,  teknik personeli ile kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet alabilirsiniz.
  • Mimari alanda kullanılan modern yöntem ve teknikleri, bilgisayar yazılımlarını kullanarak estetik, kullanışlı, dayanıklı yapılar inşa edilmesini sağlıyoruz.
  • Projeler hazırlanırken uygulama sahasına yönelik uygulamalar ve çizim teknikleri, bilimsel yöntemler ışığında projelere yansıtılır.
  • Tasarım, planlama, mühendislik ve müşavirlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
Ürün Sipariş Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Esat Yılmaz
Esat Yılmaz
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İnşaat Alanını Öğrenin

Parsel Form

Tasarım Seocu