Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

İnşaat sektörü içerisinde sürdürdüğümüz faaliyetler ile hizmet veren firmamız tüm hizmet içeriğini kurumsal bir şekilde gerçekleştiriyor. Modern tasarımlara yer vererek kaliteli görseller elde edilmesine olanak sağlıyor ve bunu da alanında uzman personel ile yerine getiriyoruz. Kentsel dönüşümden, konut inşaatlarına kadar geniş bir hizmet içeriği sağlanıyor. Yapılan her projede kaliteli malzeme kullanımı firma misyonu ve vizyonu arasında ilk sırada bulunuyor. Sektör içerisinde sunduğu hizmet içeriği ile lider konumda yer alan firmamız müşteri memnuniyet ilkesini benimsiyor ve çalışmalarında ilgili yönetmeliklere uygun bir şekilde işleyiş sunuyor.

Geleceği Sağlam Temeller Üzerine Kuruyoruz

Firmamız tüm inşaat alt yapılarında modern projeleri öne çıkarıyor ve tasarımsal açıdan da geleceğe en yeni mimarileri sunuyor. Çalışmalarımızda yüksek mühendislik teknikleri uygulanmakta ve bu uygulanış da yönetmeliğin gerektirdiği şartlar çerçevesinde sunmaktadır. Sizde bu konuda hizmet almak ve firmamızın ayrıcalığından yararlanmak isterseniz iletişim kurabilirsiniz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Yapılan her çalışma zamanında teslim edilebilmesi için gerekli koşullar en yeni teknik donanıma sahip olunarak verilir. Teknolojik gelişmeler yakından takip edilir ve firma bünyemize en iyi şekilde aktarılır. Buda işlemin daha kaliteli sonuçlanmasına yardımcı olacaktır.

Geleceğe yönelik yapılan her çalışmanın alt yapısını en iyi şekilde donatıyor ve her yükselen binanın sağlam olması için teknolojik yatırımlarda en iyi şekilde yönetilmektedir. Bulunduğunuz alanda farklılık oluşturmak ve kaliteli sonuçlar elde etmek istiyorsanız hizmet içeriğimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz projelerin değeri 820.000.000 USD dir.

Bitirdiği dev baraj inşaatları ve devam eden Ona 9 | Dragos projesi ile anılan Yılmazlar A.Ş ülkemizde iz bırakmış, görkemli eserler inşa etmiş  bir şirkettır.

1983 yılında kurulan Yılmazlar A.Ş  şirketler grubu enerji, inşaat, madencilik ve sulama alt yapı inşaat alanlarında faaliyet göstermektedir.

Sahip olduğu 34 yıllık sektörel tecrübesi ve birikimi ile başarılı ve inovatif iş modelleri geliştirmekte ve odaklandığı iş alanlarında sürdürülebilir büyüme sağlayarak ilerlemektedir.

Yılmazlar A.Ş nin başarısı yalnızca yüksek mühendislik teknikleri uygulamak ve etkileyici mimari yapılar inşa etmekle sınırlı değildir, aynı zamanda fabrika kurulumları, madencilik ve enerji sektörlerinde yer almasıdır.

Whatsapp
Esat Yılmaz
Esat Yılmaz
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İnşaat Alanını Öğrenin

Parsel Form

Tasarım Seocu