Özel Eğitim Kurumu Kurs Açılması Danışmanlık Hizmetleri

Özel Eğitim Kurumu Kurs Açılması Danışmanlık Hizmetleri
29.08.2020
1.473

Özel Eğitim Kurumu Kurs Açılması Danışmanlık Hizmetleri

Eğitim alanında geleceğin teminatı olan eğitimli bireyler yetiştirmek, engelli kişilere yönelik özel eğitim kurumu açmak, özel etüt merkezi, ilkokul ve ortaokul düzeyinde özel eğitim kurumu ya da sürücü kursu açılmak istendiğinde birçok resmi prosedürün yerine getirilmesi zorunluluğu vardır. Bireysel olarak yapılacak girişimlerin sekteye uğraması, başarısızlıkla sonuçlanması muhtemeldir ve birçok aşamanın yerine getirilmesi zorunluluğu bulunan bu işlerin yapılması yorucu ve zahmetlidir.

Tüm zahmetleri ve yorucu çalışmalara gerek kalmadan kolay bir şekilde tüm resmi prosedürlerin yerine getirilerek özel eğitim kurumu açmanın en kolay ve pratik yolu şirketimize müracaat etmektir. Şirketimiz tüm bu işlemleri tamamlamakla beraber, ilgili evrakların tanzim edilmesi, resmi işlemlerin yürütüldüğü kurumlardan gerekli izinlerin ve onayların alınması, açılacak yer ile ilgili etüt raporlarının ve yapı sağlamlık raporlarının alınması gibi tüm resmi işlemleri uzman personelimizle yerine getiriyoruz.

Şirketimiz bünyesinde profesyonel hizmet veren mimar ve mühendislerimiz, süreci yakından takip ederek işlemlerin en kısa sürede tamamlanmasını sağlamakla beraber mimari planların hazırlaması ve açılacak kurumun iç-dış mekân tasarımı ile ilgili tüm çalışmaları da yapmaktadır.

Özel Eğitim Kurumlarında Mimari Tasarımın Önemi

Özel eğitim kurumu açılırken en önemli hususlardan birisi de mekânın kullanım amacına ve fonksiyonelliğine göre hem iç mekân hem de dış mekân tasarımının uygun hale getirilmesidir. Mimari konseptin mekân tasarımına etkisi; yapılacak hizmetin kalitesi ve işlevselliği ile doğrudan ilgilidir.

Eğitim alanında faaliyet gösterecek bir alanın; öğrencilerin ihtiyaçların cevap verebilecek nitelikte olması, kullanışlılığı ve estetik bir görünüme sahip olması, verilecek eğitim birimlerinin ve bölümlerinin verilecek eğitimin içeriğine uygun olarak tasarlanması gerekir.

Eğer bir sürücü kursu açılacaksa eğitim planlamasında öğrenim görülecek mekânların plana uygun hale getirilmesi, eğitimin içeriğine göre sınıfların tasarlanması, yapılacak faaliyetin etkili ve müşteri odaklı hizmet veren bu kurumun tercih edilmesini sağlayacaktır. Şirketimiz bünyesinde çalışan iç ve dış mekân tasarımında alanında uzman mimarlarımız tarafından tüm detaylar düşünülerek sağlıklı, güvenilir, konforlu ve estetikliğin mimari dokunuşlarla mekâna yansıtıldığı alanlar oluşturulur.

Ürün Sipariş Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Esat Yılmaz
Esat Yılmaz
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İnşaat Alanını Öğrenin

Parsel Form

Tasarım Seocu